SH TOTAL LOOK #2

13.07.2015Mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Biorąc pod uwagę fakt, że szczęście jest ulotne, napawam się nim i łapię jego ostatnie (lub jeszcze długo trwające, a któż kto wie) chwile.
Od czego to zależy ? Mogłabym długo wymieniać, jednak nie chcę wyjść na samochwałę.U mnie wszystko dobrze,sprawy idą w dobrym kierunku, wręcz idealnym. Po czasie miliona rozczarowań, błędów i wątpliwości zawsze nadchodzi czas gdy wszystko się powodzi (dosłownie).  Nie wiem ile jeszcze będzie trwać ta dobra passa, dwa dni, tydzień, miesiąc. Wiem, że mimo wszystko ja jestem za nią odpowiedzialna, za szczęście, moją pewność siebie i ważne decyzje, które podejmuję. Od niedawna zmieniłam podejście, a to tylko dlatego, że kieruję się zasadą "Żyje się raz" i stawiam wszystko na jedną kartę. Jak brać to albo wszystko albo nic. skirt, shirt- sh/ hat- H&M/ sandals- CCC

~Ola

9 komentarzy:

 1. Zazdroszczę, że takie perełki wynajdujesz w sh <3.
  marysia-k

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie myślałam, że tak piękne rzeczy można znaleźć w sh!
  some-mysterious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. spódniczka jest cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wakacyjna stylizacja
  Obserwuje i pozdrawiam,madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 5. nigdy nie mogę nic ładnego znalezć w sh :((
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna stylizacja :) Swietnie wyglądasz w tym kapeluszu ;)

  Pozdrawiam

  floweryblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie ślad. Każdy miły komentarz dodaje motywacji autorowi bloga. Komentarze chamskie, obrażające będą natychmiastowo usuwane. Cenię sobie krytykę lecz KONSTRUKTYWNĄ!